علیرضا احمدی

ظاهر اپلیکیشن

پاسخ داده شد
0
0

سلام

من تازه شروع به یادگیری برنامه نویسی کردم

یه سوالی که برام پیش اومده بود این که مثلا تو برنامه نویسی وب کسی که کارش frontend هست ظاهر سایت رو درست میکنه.تو برنامه نویسی موبایل کی ظاهر اپلیکیشن رو درست میکنه؟ همون برنامه نویس موبایل؟

 

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

سلام و عرض ادب.

ببین در برنامه نویسی سایت هم کسی مارو مجبور به کار تیمی و جدا جدا نمیکنه. یعنی من میتونم یک برنامه نویس فول استک باشم که هم ظاهر رو با HTML و CSS پیاده سازی کنم و هم بک اند وبسایت رو با پایتون یا لاراول بنویسم. اما برای راحت تر کردن کار و کم کردن سختی های تیم برنامه نویسی، میان ظاهر رو به یک تیم فرانت اند میدن و بک اند رو هم به تیم Back End

در برنامه نویسی اندروید هم چنانچه در یک تیم یا شرکت بزرگ تر فعالیت داشته باشید، میشه ظاهر رو یه نفر یا یه تیم طراحی کنن و کد نویسی رو شما انجام بدی. یا اینکه هر دو بخش رو خودت پیاده سازی کنی. در اندروید ما یک زبان مختص به ظاهر داریم تحت عنوان XML که مانند HTML به ما اجازه ایجاد فرم و دکمه و اینها رو میده.

پس باز همه چیز برمیگرده به خودمون. میتونیم تیمی کار کنیم و یا انفرادی. من در دوره برنامه نویسی اندروید، ظاهر و باطن و همه چیز رو با هم آموزش میدم تا شما در زمینه اندروید بی نیاز از سایر افراد باشی.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.